Truefitt & Hill 1805 Shaving Cream & 1805 Cologne, Razorock Gamechanger 68-p, Tiger Platinum Blades

10
3Today’s shave in the climate of Gentleman, British Gentleman straight from London Town 71 St. James Street – Truefitt & Hill 1805, Shaving Cream provided a phenomenal experience in both fragrance and properties. A product class that doesn’t have to pretend to be the leader of Traditional Shaving in the United Kingdom. My favorite so far product from the Albion Islands – simply phenomenal classic of the genre!
Gentlemen!, I present You “1805” by “Truefitt & Hill”….

Dzisiejsze golenie w klimacie Gentlemana, Brytyjskiego Gentlemana prosto z Londyńskiego St. James Street Truefitt & Hill 1805, Krem do golenia zapewnił fenomenalne przeżycie zarówno pod względem zapachu, ale także samych właściwości. Klasa produktu który nie musi udawać że jest liderem Tradycyjnego Golenia w Wielkiej Brytanii. Mój ulubiony jak dotychczas z produkt z Wysp Albionu poprostu w swej klasie – Fenomenalny!
Panowie przed wami – “1805” od Truefitt & Hill….

Truefitt & Hill Official Web Site

Truefitt & Hill Official Shaving Products

Truefitt & Hill w Polsce (in Poland)
Barbercompany

Facetaria

Linia 1805 Facetaria

Sztuka Golenia

Gentleman Store

Maszynka Razorock Gamechanger .68-p

24 Yaqi Plissoft Resin Handle R15101601

Żyletki / Blades Tiger Platinum

platinum

….At the end of my shaving story for today. The music that sounded in my head when I left the bathroom and plays until now …listen….

Nguồn: https://thitruongbitcoin.com/

Xem thêm bài viết khác: https://thitruongbitcoin.com/game/

10 COMMENTS

 1. Piotrek, filmik jak zwykle super 👍
  Które włosie ma większy backbone tuxedo czy plissoft?Pytam bo chciałbym przetestować pędzel z włosiem syntetycznym.Jaki knot wybrać 24mm czy 26mm?
  Pozdrawiam

 2. Witam!
  Da się porównać ten zapach do jakiegoś innego mydła? Nie mam tej firmy w mojej "mydlarium" i to mnie martwi, chyba trzeba będzie kupić 😉
  Pozdrawiam!

 3. Witam serdecznie. W temacie tradycyjnego golenia siedzę od kilku miesięcy, oglądam kanały takie jak Twój i powolutku kupuję i testuję sprzęt i produkty, o których tak sympatycznie opowiadasz. Mam tylko jedną uwagę. Ponieważ golisz się na wszystkich filmach z włosem, bo jak wspominałeś pozostałe przejścia Ci nie służą i ok jak najbardziej rozumiem. Jednak czy możesz w takim przypadku mówić o goleniu, które Ci daje efekt "skóry niemowlaka". No i woda 50% alko nie piecze…..? No pewnie nie piecze skoro jedziesz z włosem. Nie jesteś też w takim razie powiedzieć jaką skuteczność mają Twoje maszynki, jak Cię dogalają i jak agresywne są żyletli. Nie zrozum mnie źle. Robisz fajne filmy, natomiast ja przed zakupem danej maszynki, żyletli potrzebowałbym jeszcze tych informacji. Pozdrawiam.

 4. czesc Piotrku:)trochę inny temat ale wyrabiałem SV tak jak pokazywałeś z płatków skrobanego mydła i dla mnie to tragedia(mydło zostaje na pędzlu lub na sciankach),popatrzyłem na inne filmiki i nabrałem mydło na pędzel ,lepsze efekty w wyrabianiu , w miseczce od pani Ani(smocza skóra czy jakoś tak:))

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here